ВІЗИТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФЛАЄРИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАТАЛОГИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БЛОКНОТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАЛЕНДАРІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ГОРНЯТА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФУТБОЛКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ВІЗИТКИ

офсетний та цифровий друк, шовкодрук, тиснення золотом, конгрев...Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у м. Львів.

Візитки

90х50 мм або 55x85 мм, офсетний та цифровий повноколірний друк (4+4)

Друк тираж/шт 350 гр/м2 350 гр/м2 350 гр/м2
без ламинації глянцева ламінація 1+0 матова ламінація 1+1
Шовкодрук в 1 фарбу + дизайнерський папір 100 320 - -
Шовкодрук в 2 фарби + дизайнерський папір 100 450 - -
Повноколірний цифровий друк з однієї сторини + дизайнерський папір 100 230 - -
Повноколірний цифровий друк з однієї сторини 100 75 95 115
Повноколірний цифровий друк з двох сторін 100 95 115 135
Повноколірний офсетний друк з двох сторін 1 000 175 199 310

Для замовлення ВІЗИТОК телефонуйте:
(032) 253-68-03
Друкарня "Львівком" займається виготовленням поліграфічної продукції на будь-який смак і під будь-які потреби. Наприклад, якщо Вам потрібно в найкоротші терміни виготовити візитки, ми готові запропонувати Вам бюджетний варіант - друк візиток за допомогою цифрового друку. Ви можете замовити цікавить Вас кількість візитних карток (від 100 шт.) І через короткий час милуватися якісно виконаною роботою. Необхідний великий тираж візиток, 1000 шт. і більше? Для нас це - не проблема. За допомогою офсетного друку ми виготовимо для Вас бажану кількість візитних карток (1000, 5000, 10000, 50000, 100000 шт.). Потрібні візитки, які будуть підкреслювати Ваш статус? Наша друкарня завжди запропонує Вам друк елітних візиток - у нас для цього є всі необхідні засоби. Ви можете замовити візитки з рельєфним зображенням - тиснення, конгрев - шаром фольги, які будуть стійкі до зовнішніх впливів, яскраві, блискучі. Різноманітність візиток, які виготовляє наша поліграфія, вас обов'язково порадує. Не біда, якщо дизайн візиток у Вас ще не готовий. Наші фахівці допоможуть розробити його в найкоротші терміни або нададуть можливість вибрати підходящий саме Вам шаблон візитних карток. Крім того, Ви маєте можливість спробувати себе в ролі дизайнера, виготовивши для себе візитку за смаком в онлайн-конструкторі візиток.

В основному візитки поділяють на три умовні види: особисті візитки, ділові візитки і корпоративні.

ОСОБИСТІ ВІЗИТКИ


Особисту візитку використовують при неформальному спілкуванні (візитка містить ім'я і прізвище власника, іноді телефонний номер, посада та адреса в ній не обов'язкові, стиль виконання візиток - відповідно до особистих переваг власника).

ДІЛОВІ ВІЗИТКИ


Ділові візитки використовуються в бізнесі. На ділових візитках обов'язково вказуються ім'я, прізвище, посада, а також назва компанії та вид її діяльності. В оформленні візиток використовується фірмовий стиль компанії, логотип і т.д.

КОРПОРАТИВНІ ВІЗИТКИ


Як правило, така візитна картка не містить імен і прізвищ. У ній вказується повна інформація про компанію: сфера діяльності, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса сайту, e-mail. Розробляється у відповідності з фірмовим стилем. Зазвичай має рекламний характер, в основному використовується на виставках. Часто їх роблять двосторонніми.

Якою ж має бути візитка ділового Львівянина чи Львівянки?

Краще, щоб розмір візитки був стандартним. Найпоширеніші візитки Львова мають розмір 90х50 мм, - і краще щоб вони були з горизонтальним розміщенням інформації (вертикальні візитки дратують деяких людей, тому що для читання потрібно їх перевертати). Шрифт на візитці повинен легко читатися, варто відмовитися від складних декоративних шрифтів і курсивних накреслень. У ділових візитках не рекомендується розміщувати картинки, написи або афоризми. На візитній картці повинна бути надрукована тільки необхідна інформація. Якщо Ви перебуваєте у своєму кабінеті, то візитки зручно зберігати у візитниці, що стоїть на столі - з неї можна легко і швидко отримати картку для вручення. Якщо зустріч відбувається не на Вашій території, то візитка може знаходитися в легкодоступних місцях, наприклад, в кишені піджака. Не рекомендується носити візитні картки в кишенях штанів. Уявіть собі людину, яка витягує м`яту картку із задньої кишені своїх штанів ... або, що ще гірше, кладе туди Вашу. Перед зустріччю, краще заздалегідь підготувати візитку, щоб не шукати її півгодини в гаманці або сумці. Ні в якому разі не можна м'яти та робити позначки на чужих візитках, вертіти в руках на очах господаря. Це сприймається як знак неповаги. Візитну картку можна зробити і самому. Зараз існує безліч безкоштовних програм, здатних спростити цю процедуру. Але краще довірити це професіоналам, які цим займаються. Краще не робіть взагалі, ніж будете друкувати самопальную візитку. Майте на увазі, що фарба струменевого принтера має властивість розмазуватися під впливом вологи.

 

Також ми виготовляємо ексклюзивні візитки які включають вибіркове лакування, конгрев - рельєфне тиснення, висічку, тиснення золотом та сріблом, скруглення кутів, та ін.

візитки

 

 

Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

детальніше...

Папки МЕНЮ

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Вартість виготовлення меню складає
від 30 грн.

детальніше...

флаєри

Флаєр - невелика рекламна листівка, як правило, дає право на знижку, або несе в собі повідомлення про акцію.

Флаєри зазвичай роблять у яскравих соковитих кольорах, щоб привернути увагу. Використовують флаєри в основному як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. І на відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

детальніше...

оперативна поліграфія

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольоровий друк А3 формату. безпосередньо з комп'ютера і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год. 

детальніше...

Наші клієнти:

 • Klientu01
 • Klientu02
 • Klientu03
 • Klientu04
 • Klientu05
 • Klientu06
 • Klientu07
 • Klientu08
 • Klientu09
 • Klientu10
 • Klientu11
 • Klientu12
 • Klientu13
 • Klientu14
 • Klientu15
 • Klientu17
 • Klientu18
 • Klientu19
 • Klientu20
Наша адреса: м. Львів, вул. Зелена,20

(096) 415-00-15

(032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net

Переглянути більшу мапу

сайт розроблено веб відділом -  "Львівком"
на платформі Joomla 2011