ВІЗИТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФЛАЄРИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАТАЛОГИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БЛОКНОТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАЛЕНДАРІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ГОРНЯТА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФУТБОЛКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ПАПКИ ДЛЯ МЕНЮ, КАРТА ВИН


для ресторанів, кафе, барів, фестфудів, пабів, та інших закладів харчування...

М
еню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.
Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Н
а жаль, поки ще багато клубів і ресторанів у м. Львів відносяться до виготовлення меню, як до другорядної завданню, а тому приділяють менше уваги і часу на його розробку і друк. А нерідко зустрічаються меню, роздруковані на звичайному чорно-білому принтері, що не дуже добре характеризує заклад, і негативно впливає на престиж.
Ще одна поширена помилка - це відсутність фотографій, зображень страв у меню. Дивно, але багато дороих і елітних ресторанів при розробці дизайну меню, взагалі, не використовують фотографії. Таким чином, відвідувач, замовивши дорогу екзотичну страву, абсолютно не уявляє, що у результаті йому принесуть на стіл.

К
рім розробки дизайну, підбору оформлення и паперу, слід продумати і про обкладинку і про спосіб скріплення.
Що стосується виготовлення меню для бару, то тут можна виділити інші пріоритети і вимоги, на відміну від меню для ресторанів. Якщо для ресторану важливо, щоб меню було красиво оформленим, то для бару та нічного клубу меню має бути перш за все міцним і практичним. Барне меню зазвичай ламінують або вставляють в пластикову коробку-обкладинку, так як в день меню переходить з рук в руки велику кількість разів.
Таким чином, виготовлення і друк меню повинні бути ретельно продумані, оскількі від цьго залежить висновок клієнта про Ваш заклад.

МЕНЮ ДЛЯ РЕСТОРАНІВ

  Тираж Ціна
папка із дизайнерського картону із захисною ламінацією та можливістю повноколірного друку та друку методом шовкатрафарету 1 шт від 50 грн./шт.
папка із шкірзамінника 1шт від 150 грн./шт.
папка із натуральної шкіри 1шт від 850 грн./шт.
тиснення логотипу закладу на папці (золото, срібло, рельєф 1шт від 10 грн./шт.
додаткові внутрішні повноколірні сторінки меню А4 формату 1 шт від 5,50 грн./шт.
*ціни на виготовленн наведені з урахуванням тиражу від 10 шт. та внутрішнім наповненням 10 сторінок А4
*Термін виготовлення залежить від наповнення та складності виготовлення
    переглянути більше інформації про друк папок меню для кафе, ресторанів, барів...

Для прорахунку цін на друк телефонуйте:
(032) 253-68-03
Або завітайте за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 20

Ви можете обрати будь який колір матеріалу, або поєднання кольорів для оздоблення Папки меню із нищезапропонованих...

Для ознайомлення із усіма взірцями матеріалів для виготовлення папок меню завітайте до нас:
м. Львів, вул. Зелена, 20 ......переглянути на карті......

візитки

 

 

Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

детальніше...

Папки МЕНЮ

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Вартість виготовлення меню складає
від 30 грн.

детальніше...

флаєри

Флаєр - невелика рекламна листівка, як правило, дає право на знижку, або несе в собі повідомлення про акцію.

Флаєри зазвичай роблять у яскравих соковитих кольорах, щоб привернути увагу. Використовують флаєри в основному як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. І на відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

детальніше...

оперативна поліграфія

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольоровий друк А3 формату. безпосередньо з комп'ютера і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год. 

детальніше...

Наші клієнти:

 • Klientu01
 • Klientu02
 • Klientu03
 • Klientu04
 • Klientu05
 • Klientu06
 • Klientu07
 • Klientu08
 • Klientu09
 • Klientu10
 • Klientu11
 • Klientu12
 • Klientu13
 • Klientu14
 • Klientu15
 • Klientu17
 • Klientu18
 • Klientu19
 • Klientu20
Наша адреса: м. Львів, вул. Зелена,20

(096) 415-00-15

(032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net

Переглянути більшу мапу

сайт розроблено веб відділом -  "Львівком"
на платформі Joomla 2011