ВІЗИТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФЛАЄРИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАТАЛОГИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БЛОКНОТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАЛЕНДАРІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ГОРНЯТА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФУТБОЛКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ, РЕКЛАМНІ ПРОСПЕКТИ
буклети тиражом від 100 шт, вибіркове лакування, глянцева та матова ламінація, тиснення золотом

Б

уклети за своїм змістом можуть бути інформаційними, що продають, іміджевими. Інформаційний буклет описує будь ваші послуги, програми, товари і є допомогою менеджеру в його продажах. Продає буклет спонукає клієнта зробити якийсь крок до купівлі. Наприклад, подзвонити, запитати додаткову інформацію, зайти на сайт. В кінцевому підсумку мета цього буклету зробити успішну продаж. Мета іміджевого буклета - повідомити про себе, сформувати про свою фірму певну думку, створити який-небудь досвід спілкування, взаємодії. Його мета в тому, щоб клієнт запам'ятав про тебе, твоєї фірмі і коли йому знадобляться твої послуги, згадав і знайшов тебе. Як зробити так, щоб твій буклет прочитали? Щоб він не відправився в корзину, а був збережений? Найперше і головне: пиши в буклеті інформацію, яка була б корисна і цікава твоїм потенційним клієнтам. Це можуть бути поради, будь досвід. Досвід нестандартного використання, поради по догляду, поради по тому, як треба і не треба робити, типові помилки, проблеми і як їх можна подолати. Будь-яка інформація, яка може допомогти твоєму клієнту. Навчи свого клієнта того, що ти вмієш, навчи його вирішити свої завдання з твоєю допомогою.


Л

юдський мозок мислить картинками, тому графічну інформацію він сприймає швидше і ефективніше, а довгі тексти, вганяють людини у внутрішній діалог і людина починає втрачати нитку думки - про що, взагалі, він читає, тому важливо додавати в текст буклету картинки, ілюстрації, малюнки, і краще, що б вони були по суті. Важливо підписувати під ілюстраціями про що картинка, що на ній зображено. Багато людей пробігають очима по картинках і підписами під ними, а потім приймають рішення - читати їм цей буклет чи ні. Дуже важливо, що б буклет був красивим, стильним і доречним. Графіка повинна підкреслювати, а не домінувати і забивати.

БУКЛЕТИ

  Тираж Ціна
буклети А4 4+4, 2 фальци крейда 130 г 100 шт. 350,00 грн./тис.
буклети А4 4+4, 2 фальци крейда 130 г 1000 шт. 920,00 грн./тис.
буклети А4 4+4, 2 фальци крейда 130 г 2000 шт. 850,00 грн./тис.
буклети А4 4+4, 2 фальци крейда 130 г 5000 шт. 650,00 грн./тис.
буклети А4 4+4, 2 фальци крейда 130 г 10000 шт. 550,00 грн./тис.
*Термін виготовлення до 5 роб. днів
    переглянути більше інформації про друк буклетів...

Усі ціни є орієнтованими, для уточнення цін на друк телефонуйте:
(032) 253-68-03

візитки

 

 

Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

детальніше...

Папки МЕНЮ

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Вартість виготовлення меню складає
від 30 грн.

детальніше...

флаєри

Флаєр - невелика рекламна листівка, як правило, дає право на знижку, або несе в собі повідомлення про акцію.

Флаєри зазвичай роблять у яскравих соковитих кольорах, щоб привернути увагу. Використовують флаєри в основному як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. І на відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

детальніше...

оперативна поліграфія

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольоровий друк А3 формату. безпосередньо з комп'ютера і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год. 

детальніше...

Наші клієнти:

 • Klientu01
 • Klientu02
 • Klientu03
 • Klientu04
 • Klientu05
 • Klientu06
 • Klientu07
 • Klientu08
 • Klientu09
 • Klientu10
 • Klientu11
 • Klientu12
 • Klientu13
 • Klientu14
 • Klientu15
 • Klientu17
 • Klientu18
 • Klientu19
 • Klientu20
Наша адреса: м. Львів, вул. Зелена,20

(096) 415-00-15

(032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net

Переглянути більшу мапу

сайт розроблено веб відділом -  "Львівком"
на платформі Joomla 2011